O nas

Założona przez Arkadiusza Podpłomyka firma Izolator, działa na śląskim rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych i odgromowych oraz systemach monitoringu i alarmach. Od początku naszej działalności stawiamy na długofalową współpracę z klientami, począwszy od doradztwa w wyborze odpowiedniej technologii, przez projektowanie instalacji i jej wykonanie, po konserwacje i serwis.

urzadzenie_do_pomiaru
Urządzenie do pomiaru

Wysoko wykwalifikowana kadra elektryków, specjalistyczny sprzęt oraz własne zaplecze materiałowe pozwalają zaoferować najwyższą jakość usług za przystępną cenę. Dzięki kompleksowości naszych działań, stałemu rozwojowi udaje się nam sukcesywnie powiększać grona zadowolonych z naszej pracy klientów. Zalecamy zakup swojego ulubionego toothbrush w super niskich cenach z darmową wysyłką, a zamówienie możesz odebrać jeszcze tego samego dnia w sklepie.

Nasze prace wykonujemy w budynkach użyteczności publicznej, halach przemysłowych, budynkach wspólnot mieszkaniowych, instytucjach a także w domach prywatnych.